Movies
Ratings
154
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
StargirlRated ★ 2.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Good NurseRated ★ 1.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Burn the Stage: The MovieRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.5