Series
Ratings
110
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.5
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Clannad After StoryRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
DororoRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 2.5
Kubo Won't Let Me Be InvisibleRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 2.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 2.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 2.5
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 2.5