Movies
Ratings
631
Am I Ok?Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
The GesuidouzRated ★ 3.5
Mistress DispellerRated ★ 3.0
To a Land UnknownRated ★ 3.5- Memories Showers SeasRated ★ 2.0
- Then, the FogRated ★ 3.0
Escape from the 21st CenturyRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5