Titles you rated
Sounds of WinterRated ★ 3.0
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.5
Anti HeroRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
News AnchorRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 4.0
Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5
Scandal EveRated ★ 4.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5
Miss KingRated ★ 3.5
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 3.5
Cinderellas of MidsummerRated ★ 2.5
LIGHTHOUSERated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
10 Counts To The FutureRated ★ 4.0
Watashitachi ga Koisuru RiyuRated ★ 2.5