Titles you rated
Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 2.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 2.5
MisaengmulRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 2.0
LIFERated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.5- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0
My Horrible BossRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 2.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
Pride and PrejudiceRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 2.0