Series
Ratings
45
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Buried HeartsRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0