Series
Ratings
98- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 4.0
Call of the NightRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5