Movies
Ratings
1843
MetropolisRated ★ 5.0
The Mirror Has Two FacesRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 5.0
Dumplin'Rated ★ 2.5
The BanditRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Son's RoomRated ★ 4.0
In Search of FelliniRated ★ 2.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0
Fellini SatyriconRated ★ 4.5
Central ParkRated ★ 5.0
ZooRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0