Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Maid Sama!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 2.5