Series
Ratings
100
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.5
Children in HeavenRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Coffee HouseRated ★ 3.0
BonobonoRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Her Lovely HeelsRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 4.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.5
My Shy BossRated ★ 3.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0