Movies
Ratings
1057
MRated ★ 0.5
Mauvais SangRated ★ 2.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Legend of the Red DragonRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5- A Little PrincessRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
TakersRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0