Movies
Ratings
397
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Good NurseRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0- HumintRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0