Titles you rated
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0