Movies
Ratings
1512
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
Special DeliveryRated ★ 0.5
The NetRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 2.5
DreamsRated ★ 3.5- Two Voices into an EchoRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 0.5