Movies
Ratings
395
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The LiarRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5