Series
Ratings
39
Reply 1988Rated ★ 4.5
Shin DonRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
I Do, I DoRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0