Series
Ratings
271
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 2.5
Younger Season 7Rated ★ 2.5
UnframedRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0