Movies
Ratings
30
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5