Titles you rated
A Whisker AwayRated ★ 1.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.5