Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0