Series
Ratings
33
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0