Series
Ratings
360
The Queen's GambitRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Dear SisterRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- おせんRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 4.5- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 4.5
Flower Ever AfterRated ★ 3.5- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 5.0
When the Weather is FineRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 0.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
The First RespondersRated ★ 3.0