Series
Ratings
30
City HunterRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5