Series
Ratings
11- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5