Series
Ratings
16
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Loudest VoiceRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5