Movies
Ratings
21
TangledRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
HopeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0