Series
Ratings
38
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5