Series
Ratings
40
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
Queen's FlowerRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 4.5
Bluebird's HouseRated ★ 4.5
Empress CheonchuRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5