Series
Ratings
55
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0