Series
Ratings
946
The Night Manager Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
The Crystal CuckooRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 3.5
LudwigRated ★ 3.5
AbsentiaRated ★ 3.0
AbsentiaRated ★ 1.5
AbsentiaRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Two GravesRated ★ 3.0- Unseen Season 2Rated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
Dark LegacyRated ★ 1.0
Nine PuzzleRated ★ 1.5
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.5
The GardenerRated ★ 0.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0