Series
Ratings
57
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 3.0