Movies
Ratings
22
Tidal WaveRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 0.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 1.0
True LiesRated ★ 1.0