Series
Ratings
63
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0