Series
Ratings
167
No Game No LifeRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- The Testament of Sister New DevilRated ★ 4.0
- CODE:BREAKERRated ★ 3.5
- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Elite YankeeRated ★ 3.0
- 下北GLORY DAYSRated ★ 3.5
Shibatora〜Dougan Keiji・Shibata Taketora〜Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Queen of AhyunRated ★ 3.5