Series
Ratings
70
Dr. ChampRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
What's Up FoxRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 2.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
City HallRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 4.0