Movies
Ratings
992
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 2.0
Nanny: FilminuteRated ★ 3.5
Maybe Another TimeRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
A Long FarewellRated ★ 3.5- King And His SculptorRated ★ 3.0
The World's EndRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 3.0
Love & PeaceRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.0
The Death of StalinRated ★ 3.5