Series
Ratings
164- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Undead Unluck Winter-henRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Undead UnluckRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.5