Movies
Ratings
15
Ode to My FatherRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
American ReunionRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5