Movies
Ratings
295
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Black BookRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 5.0
GoneRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 4.0
The MessageRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0