Series
Ratings
135
The Art of SarahRated ★ 2.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 5.0