Series
Ratings
19
SlayersRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The King and IRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0