Movies
Ratings
468
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0