Movies
Ratings
866
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FinleyRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
RushRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Logan LuckyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5