Movies
Ratings
140
The HandmaidenRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0- Fantastic ParasuicidesRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Conan the BarbarianRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 0.5
PadakRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0