Series
Ratings
25
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
- The LoverRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0