Series
Ratings
61
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5