Series
Ratings
142
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
Mosaic JapanRated ★ 2.5
Black Butler Public School ArcRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
Black Butler: Book of MurderRated ★ 4.0