Movies
Ratings
389
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 1.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5