Titles you rated
Katrina: Come Hell and High WaterRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Break Point Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Wild Wild CountryRated ★ 4.5
Making a Murderer Season 1Rated ★ 4.5
Meltdown: Three Mile IslandRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0- Cross GameRated ★ 4.5
H2Rated ★ 4.5
Mix: Meisei StoryRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5