Movies
Ratings
163
The PrestigeRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0